Reklama
 • Środa, 19 kwietnia 2017 (11:06)

  Mówią o Pani: kobieta wielu talentów. Zgadza się Pani z tym twierdzeniem? Z grzeczności nie zaprzeczę, choć nigdy nie byłam zarozumiała i zawsze dziwiłam się, że potrafię nie tylko nieźle rysować i śpiewać, ale też rozbawiać widzów na scenie, co dawało mi największą przyjemność i satysfakcję. Zawsze powtarzam, że wszystko, co dobre mam po swojej mamie. Urodę i poczucie humoru również. Uroda pomagała czy raczej była przeszkodą w Pani aktorskiej karierze? Nigdy

  Czytaj więcej Komentarzy:2
 • Środa, 19 kwietnia 2017 (11:05)

  Przez wiele lat jako terapeutka słuchała uważnie ludzi. Czy to doświadczenie inspiruje Panią Karolinę do pisania? Mówi, że tak. Podobno najlepsze scenariusze pisze samo życie.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 19 kwietnia 2017 (11:05)

  Talent do bawienia innych odziedziczył po mamie. Od lat ciągle w drodze, bo publiczność wciąż go kocha. Prywatnie kochający mąż i oddany ojciec.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 19 kwietnia 2017 (11:01)

  Gdy po ukończeniu liceum opuszczał rodzinny dom w Krakowie, mama dała mu łańcuszek z krzyżykiem. To dla niego był ważny życiowy drogowskaz.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 19 kwietnia 2017 (11:00)

  Monika zalewska, reporterka „Wydarzeń”, jest ekspertką od spraw medycznych. Dlatego właśnie ją zapytaliśmy, czy w obliczu nowych pomysłów ministra zdrowia pacjenci mają powody do obaw.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 19 kwietnia 2017 (11:00)

  U chodzi za jedną z najbardziej tajemniczych aktorek. Chociaż żywiołem Magdaleny Cieleckiej (44) jest teatr, aktorka zagrała w wielu popularnych serialach, m.in.: Magda M., Oficer, Hotel 52, Czas honoru czy Prokurator. Obecnie wciela się w intrygującą Konstancję w nowym serialu kostiumowym Belle epoque. Rewii opowiada o ulubionych kosmetykach, zdradza dlaczego lubi chodzić w dresie i jakimi prezentami obdarowuje najbliższych. Jest jakiś kosmetyk, bez którego nie

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 15 marca 2017 (08:05)

  „Mam 36 lat i nie muszę grać w tym, do czego nie mam przekonania”, mówi SHOW gwiazda „M jak miłość” i zdradza jaką jest żoną, jaką matką, i jaką kobietą...

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 14 marca 2017 (14:00)

  Z niecierpliwością czekamy na chyba najgorętszą premierę wiosny. W „Belle Epoque” zobaczymy Magdalenę cielecką. Udało nam się porozmawiać z aktorką na planie serialu.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 14 marca 2017 (08:05)

  Zaangażowała się w kampanię społeczną Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości, by ratować kobiety przed rakiem szyjki macicy. Tegoroczna akcja przebiega pod hasłem: „Wpadnij na przegląd do ginekologa” i ma za zadanie przekonać panie do badań profilaktycznych.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 13 marca 2017 (13:05)

  Jako dziecko straciła rodziców. Nie miała szczęścia w miłości, zawiodła ją córka, ma problemy ze zdrowiem. Ale mimo to z jej twarzy nie znika uśmiech.

  Czytaj więcej Komentarzy:0