Reklama
 • Poniedziałek, 9 stycznia 2017 (14:00)

  We wrześniu minęło trzynaście lat, odkąd pojawił się Pan w serialu „Na Wspólnej”. Nie ma Pan czasami dość Michała Brzozowskiego? Jest mnóstwo plusów, które sprawiają, że na planie w Sękocinie czuję się jak u siebie. Po pierwsze, przez te lata pracowałem z wieloma wybitnymi aktorami, jak choćby ostatnio z Mirosławem Baką. Po drugie, scenarzyści ciągle wymyślają nowe wątki, w ekipie panuje niezła chemia, słowem – każdy z nas ma komfort pracy. Dlatego nie traktuję gry w serialu j

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 5 stycznia 2017 (13:05)

  Długo czekał na swój czas. Sylwester Maciejewski (57) przez lata był mistrzem ról drugoplanowych, ale dopiero teraz poczuł smak sukcesu. W roli Solejuka, bywalca sklepowej ławeczki w serialu Ranczo, widzowie go uwielbiają. Rewii opowiada o chudych latach w swojej karierze i zdradza, czego nauczył go dziadek. Nie ma Pan dość drugoplanowych ról? Nie marzy się Panu coś większego? Nie czuję się z tego powodu rozczarowany. Jestem optym

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 4 stycznia 2017 (08:10)

  Ma za sobą dramatyczne przejścia, ale z optymizmem patrzy w przyszłość. Chciałby jeszcze kiedyś się zakochać, jednak najpierw musi stanąć na nogi.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 3 stycznia 2017 (14:05)

  W tym tygodniu Anna Dereszowska rozpoczyna podróż z „Hotelami marzeń” w tle. W ubiegłym zaś na ekranach kin chwyciła za broń jako niebezpieczna policjantka. Aktorka przyznaje, że rolą w filmie „Pitbull...” chciałaby uwolnić się od bohaterki, którą osiem lat temu zagrała w „Lejdis”.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 3 stycznia 2017 (13:05)

  W latach 80. była jedną z najpopularniejszych na świecie gwiazd muzyki disco. Pochodząca z Niemiec Sandra (54) przebojami: Maria Magdalena, Everlasting Love, In the Heat of the Night, zdobywała listy przebojów. Sprzedała 30 milionów płyt! Tylko Rewii opowiada o dwóch mężach i o tym, co dziś sprawia jej radość. Jak udało się Pani przez lata kariery ustrzec od pokus i na

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 27 grudnia 2016 (11:05)

  Wie, że cuda się zdarzają. Przeżył tragiczny wypadek, dziś jest zdrowy i w pełni sił. A gdy przy sobie ma żonę i córkę, czuje się najszczęśliwszy.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 23 grudnia 2016 (13:05)

  Na ulicy czy w sklepie ludzie wołają za Panią „Paździochowa”? Coraz rzadziej, teraz o wiele częściej słyszę uprzejme: „Pani Renato”. Okazuje się, że widzowie potrafią oddzielić moją prywatność od roli, dzięki której stałam się rozpoznawalna. Ludzie podchodzą do mnie, chcą porozmawiać, dzielić się swoim życiem, problemami, radościami. Trochę to zaskakujące, bo gram niezbyt pozytywną bohaterkę. W swoim dorobku ma Pani jednak wiele ról teatralnych i filmowych. Nie irytuje

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 23 grudnia 2016 (13:00)

  Córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta próbuje swoich sił w aktorstwie. Jak Helena Englert radzi sobie na planie „Barw szczęścia”, które sceny były dla niej najtrudniejsze i z kim się zaprzyjaźniła?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 23 grudnia 2016 (09:39)

  Prowadzi program, który widzowie od lat darzą zaufaniem. I nic w tym dziwnego, bo Michał Olszański po prostu lubi ludzi, a energia, którą im daje, do niego wraca.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 23 grudnia 2016 (09:39)

  Był jednym z naszych bohaterów podczas EURO 2016. Kibiców Łukasz Fabiański zachwycił swoimi paradami, ale też skromnością i odpowiedzialnością. Nam opowiada, jak reprezentacja musi zagrać w najbliższych meczach.

  Czytaj więcej Komentarzy:0