Reklama
 • Środa, 6 marca 2013 (10:51)

  – Jestem żoną od dziesięciu lat i mamą od ponad trzech, moja największe ambicje to szczęśliwa rodzina – mówi skromnie pogodynka, której wierne grono fanów codziennie komentuje jej wystąpienia. Prezenterka udziela się także charytatywnie, co zostało docenione przez kapitułę „Gwiazdy Dobroczynności”.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 5 marca 2013 (13:29)

  Zachwycała jako atrakcyjna adwokat w „Magdzie M.”, wciąż wzrusza w serialu „Dom nad rozlewiskiem”. Ona sama uważa, że najważniejszą jej rolą jest bycie mamą bliźniaków. Życiowym partnerem Joanny Brodzik, ojcem jej synów, jest aktor Paweł Wilczak.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 4 marca 2013 (12:49)

  Ośrodek rozwoju duchowego i artystycznego WAMP gwiazdy "Pitbula" i "Londyńczyków" właśnie rozpoczął działalność.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 4 marca 2013 (12:37)

  Ciepłym uśmiechem, aksamitnym głosem, a przede wszystkim profesjonalizmem błyskawicznie zjednała sobie widzów. – Dostaję mnóstwo dowodów sympatii – zdradza dziennikarka.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 28 lutego 2013 (13:56)

  Jest aktorem, lektorem audiobooków, ale też odnoszącym sukcesy coachem. Czas dzieli między wychowywanie synów a pracę. I właśnie został prezenterem telewizji śniadaniowej.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 23 stycznia 2013 (14:01)

  Gra, reżyseruje, śpiewa, rysuje, sprawdza się nawet jako bizneswoman. Każdemu z tych zajęć towarzyszy pasja. Kiedyś powiedziała, że „nicnierobienie” to najgorsze, co może się człowiekowi zdarzyć. Dlatego Krystyna Janda nie zwalnia, a na swoje zbliżające się 60. urodziny, już szykuje kolejną premierę.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 23 stycznia 2013 (13:53)

  Byli małżonkowie dziś są przyjaciółmi i razem prowadzą program w telewizji. Krzysztof jako bardziej doświadczony zawodowo, służy pomocą Ani. – Na każdym kroku dba o mój komfort, za co jestem mu bardzo wdzięczna – mówi dziennikarka.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 23 stycznia 2013 (13:20)

  Olivier Janiak od 11 lat prowadzi magazyn „Co za tydzień”. Od siedmiu zaś jest motorem niezwykłej akcji charytatywnej – kalendarza „Dżentelmeni” (w tym roku znowu z płytą!).

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 23 stycznia 2013 (11:08)

  – Na planie filmu „Wałęsa”, jako Henryka Krzywonos, byłam bardzo przestraszona – wspomina dziennikarka. Jak jednak przyznaje, pomógł jej wrodzony dystans do siebie, który tak bardzo lubią widzowie jej programów.

  Czytaj więcej Komentarzy:0