Reklama
 • Wtorek, 7 marca 2017 (08:05)

  Zagrała w wielu filmach, ale najważniejszą jej rolą jest rola mamy. Dziś syn Małgorzaty Pieczyńskiej (56) jest już dorosłym mężczyzną i wybrał niebanalny styl życia. – Najważniejsze, by realizował swoje pasje i był szczęśliwy – mówi aktorka. Słyszałem, że swojego męża poznała Pani dzięki filmowi „Jezioro Bodeńskie”? Rzeczywiście spotkaliśmy się pierwszy raz w Sztokholmie w roku 1986, gdzie film, w którym zagrałam, był pokazywany. Pojechałam tam razem z

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 6 marca 2017 (13:40)

  Taki początek kariery to marzenie każdego aktora. – Mój bohater będzie skrywał tajemnicę i rozkochiwał w sobie kobiety – zdradza Tomáš Kollárik, nowy aktor z serialu „M jak miłość”.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 6 marca 2017 (13:05)

  Kilka lat temu wiadomość, że wnuczka jest niepełnosprawna, wstrząsnęła nim. Jednak kiedy rodzina jest razem, ze wszystkim można sobie poradzić.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 6 marca 2017 (13:00)

  „Człowiek sam na siebie nakłada gorset, w którym czasem trudno oddychać”.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 6 marca 2017 (13:00)

  Najbardziej znana ogrodniczka Maja Popielarska od lat radzi, jak dbać o rośliny w domu i ogrodzie. Teraz będziemy ją oglądać w nowej stacji o nazwie HGTV Home & Garden.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 6 marca 2017 (08:00)

  Sylwestra od lat spędza w pracy. Tworzy widowiska, przy których bawią się inni. Ambitny, wrażliwy, zawsze otoczony przyjaciółmi, na których może liczyć.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 3 marca 2017 (09:40)

  Odwiedziliśmy plan słynnego serialu, by poporozmawiać z Misterem Polski 2014 o jego nowym, niezwykłym wyzwaniu aktorskim. Efekty jego pracy zobaczymy za kilka tygodni!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 3 marca 2017 (09:40)

  W roli policjantki ujmuje widzów zdecydowaniem i odwagą. Prywatnie bardzo sobie ceni bliskość i przyjaźń. – A na pierwszym miejscu jest tradycja i rodzina – mówi nam Honorata Witańska.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 2 marca 2017 (14:00)

  Są takie role, których by Pan zdecydowanie nigdy nie zagrał? Jedna. Nie mógłbym założyć niemieckiego munduru, bo w czasie okupacji hitlerowcy zabili mojego ojca. Od dzieciństwa uważałem więc Niemców za złych, okrutnych ludzi i gdybym zdecydował się przyjąć taką rolę, musiałbym znaleźć w swoim bohaterze także i jasne strony. Zawsze wolałem jednak grać czarne charaktery, gdyż poszukuje się w nich zazwyczaj pozytywnych cech. Poza tym tego rodzaju kreacje są dla aktora ciekawsze,

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 2 marca 2017 (11:00)

  Rafała Maseraka (32) przedstawiać nie trzeba. Jeden z najbardziej znanych i utytułowanych tancerzy zdobył grono wielbicieli dzięki występom w Tańcu z gwiazdami. Wziął udział aż w 11 jego edycjach! Jesienią zadziwił widzów nowym talentem. Zwyciężył w kulinarnym show Top Chef – Gwiazdy od kuchni, wygrywając 100 tysięcy złotych. Rewii opowiada o smakach dzieciństwa i emocjach, które towarzyszą mu w kuchni. Liczył Pan na wygraną w Top Chef? W ogóle się tego

  Czytaj więcej Komentarzy:0