Reklama
 • Wtorek, 28 lutego 2017 (08:05)

  Życie w świetle fleszy omija szerokim łukiem. Niezwykle skromna, sentymentalna, z ogromnym poczuciem humoru. Święta? Tylko rodzinnie.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 27 lutego 2017 (09:05)

  Katarzyna Herman (45 l.) opowiedziała nam o tym, jak ważnym uczuciem w jej życiu jest miłość i jak zmienia się ona wraz z upływem lat.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 24 lutego 2017 (08:00)

  Od 12 lat gra piękną chirurg Lenę Starską w serialu Na dobre i na złe, a od trzech lat szaloną Zuzę w Przyjaciółkach. Anita Sokołowska (40) jest szczęśliwą mamą trzyletniego Antosia i partnerką reżysera Bartosza Frąckowiaka (35). Rewii opowiada o swoich słabościach, o przygotowaniach do świąt i o tym, dlaczego nie pójdzie na bal sylwestrowy. Przywiązuje Pani wagę do posiłków przyrządzanych synkowi? Naturalnie! Staram się urozmaicać mu smaki, żeby nie był

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 23 lutego 2017 (14:00)

  Przed laty z myślą o dużej rodzinie za pożyczone pieniądze kupił i wyremontował wiejski dom w powiecie pińczowskim. – W salonie postawiłem wielki stół z dziesięcioma krzesłami – wyznał Wojciech Błach (44). Dzięki żonie Agnieszce dawne marzenia nabierają dziś realnych kształtów. Od niedawna jest Pan mężem, nosi obrączkę. Jak wspomina Pan ślub i wesele? Oboje z

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 22 lutego 2017 (15:00)

  Charakterystycze długie włosy, zachrypnięty głos i melodyjne piosenki śpiewane w pięknym języku włoskim. Słowem: Drupi (69)! Jeden z najpopularniejszych w latach 70. i 80. piosenkarzy wciąż kochany jest przez polską publiczność. Nadal koncertuje w Europie. Rewii opowiada o tym, co robi, kiedy dopada go stres, i z czym sobie w życiu nie radzi. Jak doszło do tego, że z hydraulika stał się Pan g

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 22 lutego 2017 (08:05)

  Wychowana w śląskiej tradycyjnej rodzinie marzyła o własnym domu. Dziś jest szczęśliwą żoną i mamą bliźniaczek: Barbary oraz Niny.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 21 lutego 2017 (15:40)

  W serialu "Barwy szczęścia" gra matkę Sebastiana i babcię Angeli. – Przenoszę na nią wszystkie uczucia, których doświadczam jako prawdziwa babcia – przyznaje aktorka.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 21 lutego 2017 (15:40)

  Zawód komentatora sportowego dostarcza mu wielu emocji. Nie zabraknie ich i w nowym roku. A wszystko zacznie się 7 stycznia od Gali Mistrzów Sportu, którą poprowadzi.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 21 lutego 2017 (13:05)

  Zbliżające się święta Bożego Narodzenia są dobrą okazją, by odpocząć, cieszyć się obecnością bliskich. Przede wszystkim córek, Oliwii i Małgosi, z którymi została sama po rozwodzie. Stara się dobrze je wychować. – Chcę, by były szczęśliwe, by realizowały swoje pasje – mówi Anna Popek (48). Problemy ze zdrowiem spowodowały, że zmieniła tryb życia. Już tak nie pędzi. Docenia smak każdej chwili.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 21 lutego 2017 (08:05)

  Gwiazda „Sylwestra z Dwójką” zdradza nam, w jakich kreacjach zobaczymy ją na scenie w Zakopanem i jak się wybiera utwory na taki koncert. Maryla rodowIcz opowiada również o serialu, który miał powstać na kanwie jej biografii i wyjaśnia, dlaczego reżyser zrezygnował z tego pomysłu.

  Czytaj więcej Komentarzy:0