Reklama
 • Poniedziałek, 13 lutego 2017 (15:05)

  Jego życie było pełne zakrętów. Przyznaje, że czasem sam gmatwał sobie życiowe ścieżki. Dziś Marek Frąckowiak (66) docenia zwykłe rzeczy i cieszy się każdym dniem. Modlitwą dziękuje Bogu za to, że go ocalił.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 13 lutego 2017 (13:00)

  Przed występami ma tremę, ale to ten typ stresu, za którym tęskni.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 10 lutego 2017 (15:05)

  Programy z jej udziałem biją rekordy popularności. W Projekcie Lady pokazała, że droga do zostania damą nie jest trudna. W Azja Express wystąpiła ze swoim przyszłym mężem Radosławem Majdanem. Radzi również W dobrym stylu jak dbać o dom. Nie oznacza to jednak, że Małgorzacie Rozenek-Majdan nie zdarzają się gafy... Kto uczył Panią manier? Rodzice. Pochodzę z domu, w którym bardzo zwracało się uwagę na kindersztubę i na dobre zachowanie. Przekazuje

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 8 lutego 2017 (14:05)

  Jako nastolatka ruszyła na podbój świata. Ale nawet w Hollywood nigdy nie zapomniała o wartościach, które przekazały jej mama i babcia.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 7 lutego 2017 (08:05)

  Wypadku samochodowego latem tego roku mógł nie przeżyć. Miał szczęście. Dzięki pomocy najbliższych stanął na nogi. I stawił się na własnym ślubie.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 2 lutego 2017 (15:05)

  Niezmienna od lat fryzura i wąsy to jego znak rozpoznawczy. Twierdzi, że bez swoich piór na głowie czułby się jak bez ubrania. Na scenie jest wulkanem energii i potrafi rozśmieszyć nawet najbardziej markotną publiczność. Tylko Rewii popularny satyryk i aktor opowiada, co myśli o kobietach, a także o tym, jaki jest, gdy schodzi ze sceny. Podobno w Pana życiu panuje cha

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 2 lutego 2017 (11:05)

  I to nie wyłącznie – jak zaznacza artysta – w okresie świąt Bożego Narodzenia. Tylko w SHOW zdradza, jak pracuje nad sobą, komu pomaga i jakie ma relacje z wnukiem.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 1 lutego 2017 (14:00)

  Kochana przez widzów, a przez reżyserów często obsadzana w rolach kobiet zawodzących się na mężczyznach. Nam opowiada, co czeka jej serialowe bohaterki i dlaczego tak bardzo lubi święta.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 1 lutego 2017 (13:40)

  Gdy zaczęła grać w „Klanie”, bała się reakcji fanów. Teraz wydała kolejną płytę i wie, że jeśli się chce, to można wszystko pogodzić. – Warto chwytać każdą chwilę – uważa Izabela Trojanowska.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 1 lutego 2017 (13:40)

  W „PitBullu. Niebezpiecznych kobietach” gra gliniarza. W „Na noże” – kucharza. Dla widzów, którzy polubili Darka Zimoląga alias Dario, mamy dobre wieści: będzie drugi sezon!

  Czytaj więcej Komentarzy:0