Reklama
  • Środa, 19 kwietnia 2017 (11:00)

    Magdalena Cielecka. Stroić to ja się nie lubię!

U chodzi za jedną z najbardziej tajemniczych aktorek. Chociaż żywiołem Magdaleny Cieleckiej (44) jest teatr, aktorka zagrała w wielu popularnych serialach, m.in.: Magda M., Oficer, Hotel 52, Czas honoru czy Prokurator. Obecnie wciela się w intrygującą Konstancję w nowym serialu kostiumowym Belle epoque. Rewii opowiada o ulubionych kosmetykach, zdradza dlaczego lubi chodzić w dresie i jakimi prezentami obdarowuje najbliższych.

Reklama

Jest jakiś kosmetyk, bez którego nie wyobraża Pani sobie dnia?

Owszem, jest taki. To różany balsam do ust zamknięty w cudnej puszeczce. Niestety, nie można go kupić w Polsce, ale przywożę go sobie przy każdej możliwej okazji z zagranicy i robię zapasy. W ogóle balsam do ust to kosmetyk, bez którego trudno mi się obyć.

A co z makijażem? Wychodzi Pani z domu nieumalowana?

Na co dzień chodzę bez makijażu. Chyba że mam jakieś spotkanie, to oczywiście używam korektora pod oczy i podkładu, który wyrównuje kolor mojej skóry. Ale poza wielkimi wyjściami i poza pracą, nie maluję się.

Przykłada Pani dużą uwagę do ubioru?

No właśnie, nie przykładam, bo stawiam na wygodę. Gdy nie muszę, to się nie stroję. Chodzę ubrana najnormalniej w świecie.

Czyli zdarza się Pani chodzić w dresie?

A co w tym złego? Ja się raczej tym chełpię, że ubieram się w dres i mam ogromną satysfakcję, kiedy potem widzę swoje zdjęcia typu: duża czapa i dres…

Jakie prezenty robi Pani swoim bliskim?

Nie jestem zapewne specjalnie oryginalna, ale gdy nie mam pomysłu na to, co kupić, to wiem, że kosmetyk zawsze się sprawdzi. To pewniak.

Zdradzi Pani, jakie kosmetyki wtedy kupuje?

Trudno mi teraz dokładnie wymieniać, ale najczęściej jest to krem, coś do pielęgnacji włosów czy niezawodne perfumy. Te zestawy zawsze się przydają. Lubię też kupować książki, filmy i wszystko to, co daje do myślenia. Co jest związane z rozwojem i kulturą osobistą człowieka.

Woli Pani robić niespodzianki czy być nimi zaskakiwana?

Jedno i drugie. Uwielbiam tę wspaniałą wymianę!

Zobacz również

  • Mówią o Pani: kobieta wielu talentów. Zgadza się Pani z tym twierdzeniem? Z grzeczności nie zaprzeczę, choć nigdy nie byłam zarozumiała i zawsze dziwiłam się, że potrafię nie tylko nieźle rysować... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.