Reklama
  • Czwartek, 16 lutego 2017 (10:40)

    Monika Mazur. Trzymajcie za nas kciuki!

– Po raz pierwszy usiądę do Wigilii jako narzeczona, magister sztuki i właścicielka psa – zdradza aktorka, z którą udało nam się porozmawiać tuż przed świętami.

Jak prezentuje się Twój rodzinny Wrocław podczas świąt?

Reklama

Z roku na rok jest coraz piękniej udekorowany. Lubię jeździć wieczorem ulicami mojego miasta, oświetlonymi tysiącami światełek i chłonąć niezwykłą atmosferę. Kocham też przygotowania do świąt, zapachy roznoszące się po domu, nasze rytuały, spotkanie z najbliższymi, łzy wzruszenia podczas dzielenia się opłatkiem – to dla mnie zawsze wyjątkowy czas.

Tak będzie i w te święta. Po raz pierwszy spędzę je jako narzeczona, magister sztuki i opiekunka Charliego! Urwisowi, którego adoptowaliśmy z Tomkiem (Chrapusta – przyp. aut.) w programie „Przygarnij mnie”, na pewno spodobają się bombki na choince.

Czy przy świątecznym stole padną krępujące pytania? Mam na myśli te dotyczące terminu oraz szczegółów Twojego ślubu i tego, kiedy zostaniesz mamą...

W naszej rodzinie nie ma żadnego ciśnienia, nikt na nikim nie wywiera presji. Wszyscy wiedzą, jak bardzo marzy mi się piękny ślub i wesele, i jak bardzo chcę mieć dzieci. Są spokojni, że to się wydarzy, gdy nadejdzie odpowiedni moment.

Nie rozmawialiśmy jeszcze o prezentach. Jeden dostałaś przed świętami – serial „Na sygnale”, w którym grasz jedną z głównych ról, został po raz trzeci nominowany do Telekamery Tele Tygodnia!

Wygraliśmy już dwie Telekamery, teraz zostaliśmy nominowani po raz trzeci. Cieszę się, że nasza praca przynosi efekty – serial przyciąga przed telewizory ponad trzy miliony widzów, jesteśmy doceniani w ważnym plebiscycie.

Ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia, marzymy o Złotej Telekamerze! Pozdrawiam wszystkich fanów „Na sygnale”, zachęcam do głosowania na nas i oglądania kolejnych odcinków, w których nie zabraknie emocji!

Czy zrobisz fanom prezent i zdradzisz, co w najbliższym czasie wydarzy się w życiu Martyny i Piotra (Dariusz Wieteska)?

Cały czas będą mieli się ku sobie, nagrywaliśmy już sceny oświadczyn, ale dużo zmieni pojawienie się ojca Piotra, którego gra Andrzej Chudy. Martyna zawiedzie się na ukochanym, gdy okaże się, że ją oszukiwał.

W serialu pojawi się strażak, w którego wcieli się Rafał Maślak. Będzie bardzo miły dla mojej bohaterki... Kto wie, może Martyna wyląduje w jego ramionach?

Rozmawiał Kuba Zajkowski

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Talent do bawienia innych odziedziczył po mamie. Od lat ciągle w drodze, bo publiczność wciąż go kocha. Prywatnie kochający mąż i oddany ojciec. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.