Kategorie
Aktorzy

Anna Czartoryska. Będzie trzecie dziecko?

Bardziej niż na karierę aktorską stawia teraz na dom i sprawy z nim związane.

Piękny prezent na 32. urodziny sprawiła sobie Anna Czartoryska. Aktorka urodziła córkę. Radości z tego faktu nie kryje rodzina pani Anny, a szczególnie jej mąż Michał Niemczycki. To zresztą drugie dziecko tej pary. W lipcu 2014 roku, trochę ponad rok po ich ślubie, na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko, syn Ksawery

Anna Czartoryska nigdy nie kryła, że kariera aktorska nie jest najważniejszym wyzwaniem w jej życiu. Słynne są jej słowa sprzed kilku lat, gdzie deklarowała, że w przyszłości chciałaby mieć dużą rodzinę, podobną do tej, z której sama pochodzi. – Tak naprawdę trwamy przez nasze dzieci i wnuki – mówiła wówczas pani Anna.

Przyszłość widzi w rodzinie

Dziś widać, że ówczesne deklaracje nie były przysłowiowym rzucaniem słów na wiatr. Już po ślubie Anna Czartoryska mocno ograniczyła swoją działalność artystyczną. Przestała grywać w teatrach. Skupiła się głównie na filmach i serialach, ale i tak widać było, że starannie wybiera role i wbrew pozorom praca nie jest dla niej priorytetem.

Trudno się jednak temu dziwić, bo po urodzinach syna skupiła się głównie na jego wychowaniu i życiu rodzinnym. Zapewne podobnie będzie i tym razem. Dlatego najbliższe miesiące to dla niej głównie czas spędzony na opiece i wychowaniu dwójki już dzieci.

Przy okazji pojawia się pytanie, czy to koniec rodzicielskich planów pani Anny i jej męża? Śmiało można postawić tezę, że nie. W końcu mąż pani Anny to dziedzic znanej fortuny rodziny Niemczyckich.

Jeszcze kilka lat temu Michał Niemczycki, syn Zbigniewa i Katarzyny Frank Niemczyckiej, znany był głównie jako rozrywkowy chłopak. Z biegiem lat jednak dojrzał. Ze studenta prowadzącego hulaszczy tryb życia stał się poważnym ojcem oraz statecznym mężem. Do tego to on przejął stery interesów od rodziców.

Anna Czartoryska może być pewna, że jej j jej rodzinie nie zabraknie niczego. W tak sprzyjającej sytuacji trudno nie stawiać na liczną rodzinę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *