Kategorie
Aktorzy

Joanna Moro. Po kryzysie ani śladu

Kilka miesięcy temu jej małżeństwo przechodziło trudne chwile. Nie poddała się, bo dobro synów jest dla niej najważniejsze.

Nie lubi zimy. Gdy temperatura spada poniżej 0 stopni i aura za oknem nie sprzyja, Joanna Moro (32) szuka okazji, by wsiąść do samolotu i szukać promieni słońca w tropikach. W tym roku aktorka trudną dla siebie porę roku umila sobie podróżą życia po Czarnym Lądzie, w której towarzyszy jej mąż, Mirosław Szpilewski.

Zdjęcia z tej podróży pani Joanna zamieszcza na swoim profilu internetowym. Uśmiechnięta twarz nie pozostawia wątpliwości, że znakomita odtwórczyni roli Anny German korzysta z życia i jest szczęśliwa. „Pozdrawiam Was z Archipelagu Wysp Bijagos. Dotarłam do raju na ziemi” – podpisała fotografię, na której pozuje na pięknej, piaszczystej plaży.

Po dawnych troskach nie pozostał już żaden ślad.

Nie musi już martwić się, że jej małżeństwo umiera, że nie poradzili sobie z kryzysem, o którym głośno mówiono kilka miesięcy temu. W jednym z wywiadów gwiazda otwarcie sugerowała, że jej związek dopadł kryzys roku siódmego i wdarła się do niego nuda, która potrafi zabić nawet największe uczucie. – Czasami czujemy się tak, jakbyśmy żyli ze sobą już 70 lat. Z jednej strony to piękne, z drugiej – straszne – powiedziała zatroskana aktorka. Jednak pani Joanna zdecydowanie miała powód, by zawalczyć o małżeństwo.

Para doczekała się dwóch synów: Mikołaja (6) i Jeremiego (4) , którzy najbardziej są szczęśliwi, gdy mamę i tatę mają blisko siebie. Aktorka z mężem mają różne temperamenty, nie zawsze tak samo patrzą na świat, jednak w kwestiach dotyczących wychowywania synków są zgodni. Dla ich dobra chcieli dać sobie drugą szansę i wygląda na to, że świetnie ją wykorzystali. Ich miłości już nic nie zagraża. – Istotne jest dla mnie, aby żyć w relacji, która coś mi daje – wyznaje aktorka. Dziś związek znów daje jej spokój a synom poczucie bezpieczeństwa. Wyprawa po pięknej Afryce jest tym co jeszcze bardziej scali ich związek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *