Kategorie
Muzycy

Justyna Steczkowska. Obawia się, czy syn da sobie radę

Leon od najmłodszych lat wychowywał się u boku mamy, która jest gwiazdą. Teraz sam zapragnął zrobić karierę w telewizji. Piosenkarka obawia się o niego.

Wydawało się, że Justyna Steczkowska (43) jest już spokojna o swojego najstarszego syna Leona Myszkowskiego (15), a jednak znów ma twardy orzech do zgryzienia.

Nastolatek przestał myśleć o modelingu, ale postanowił wziąć udział w show MasterChef Junior.

Justyna cieszyła się, że zrezygnował z wybiegu. Obawiała się bowiem, że kariera w show-biznesie źle wpłynie na jego wyniki w nauce i zmieni mu priorytety. Jest daleka od tego, aby zabraniać czegoś wprost, dlatego zazwyczaj proponuje inne rozwiązania. Tak też było tym razem. Zachęciła go, aby rozwijał swoją inną pasję, kulinarną.

– Leon gotuje rzeczywiście doskonale. Cenię w nim najbardziej to, że nie zagląda do książek, tylko próbuje tak długo, aż mu wyjdzie.

Dwadzieścia razy robił makaroniki, to takie pyszne ciastka. Któregoś dnia wracam w nocy z koncertu, a w domu czekają na mnie ciasteczka z karteczką: „Mama spróbuj – wyszły” – opowiada gwiazda.

Leon szybko wpadł na pomysł, aby swoje umiejętności kulinarne zaprezentować w Internecie. Założył blog, na którym co tydzień zamieszcza nowy przepis. – Jestem dumna – podkreśla piosenkarka. Ale Leon chce iść krok dalej i właśnie zakomunikował jej, że zamierza wziąć udział w castingu do kulinarnego programu.

Justyna wie, że sławne nazwisko narazi go na ogień krytyki. Jako mama chciałaby mu tego oszczędzić. Z drugiej strony zdaje sobie sprawę, że stanowcze zakazy nie działają. Trzyma więc kciuki za syna, choć z drżącym sercem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *