Kategorie
Muzycy

Kasia Kowalska martwi się o swoją córkę

Kasia niepokoi się o Aleksandrę, która mieszka w Londynie i zachłysnęła się wolnością.

Córka Kasi Kowalskiej (43) to prawie dwudziestolatka. Mieszka i uczy się w Londynie, w szkole dla przyszłych stylistów. Moda to wielka pasja córki piosenkarki. W tym światku Ola Kowalska czuje się coraz pewniej. Widać to na jej Instagramie.

Dziewczyna pozuje w śmiałych pozach. Głębokie dekolty, ponętne spojrzenia, rozchylone usta. Kasia, która nie ma przy sobie córki na co dzień, zaczyna obawiać się o przyszłość Oli. Zdaje sobie sprawę, że pięknej dziewczynie w jej wieku łatwo się pogubić, zachłysnąć możliwościami, zwłaszcza, kiedy jest się daleko od domu, a w świecie mody panuje wiele pokus.

Do tej pory matkę i córkę łączyły głębokie więzi. – Mama jest wspaniałą kobietą – podkreślała dziewczyna. A Kasia zawsze przypomina, że dzięki córce umie okazywać uczucia. – Ola nauczyła mnie mówić: „kocham” – podkreśla.

Jednak teraz nie jest jej łatwo do niej dotrzeć. Odległość robi swoje, a od kiedy Ola ma chłopaka, zupełnie pochłonęło ją nowe uczucie. Kowalska pamięta siebie, kiedy była w jej wieku. Urodziła ją gdy miała 24 lata. To był owoc wielkiego zauroczenia Kostkiem Joriadisem, z którym pracowała. Niestety miłość skończyła się po przyjściu na świat dziecka. Tata nie utrzymywał żadnego kontaktu z Olą.

Piosenkarka obawia się, że brak ojca w życiu córki mogły mieć wpływ na Aleksandrę, która próbuje teraz za wszelką ceną zdobyć uznanie i akceptację w oczach innych.

– Kasia martwi się, żeby młodzieńcza miłość, w którą Ola wchodzi z taką ufnością nie skończyła się rozczarowaniem, które zaważy na reszcie jej życia – mówi znajomy gwiazdy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *