Kategorie
Celebryci

Kinga Rusin. Sukces córki pod jej czujnym okiem

Iga marzy o karierze w branży, która jest zupełnie obca pani Kindze. Świat mody jest nią zachwycony.

Na początku stycznia Kinga Rusin (44) wyleciała do Republiki Południowej Afryki. W egzotycznych pejzażach afrykańskiej sawanny nagrywała zdjęcia do powracającego po latach programu „Agent”, który ma być hitem TVN-u.

Na odległym skrawku Czarnego Lądu pani Kinga odebrała radosną wiadomość: młodsza córka Iga (16), początkująca modelka, staje się gwiazdą wybiegów na światową skalę.

Profil Igi pojawił się na najbardziej prestiżowej stronie modelingowej na świecie – models.com, gdzie swoje portfolio publikowała m.in. słynna piosenkarka i modelka Diora, Rihanna (27).

Idąc za ciosem, w ubiegłym tygodniu Iga wzięła udział w pokazie mody marki MMC. Wypadła znakomicie, projektanci byli pod wrażeniem jej profesjonalizmu.

Już kilka miesięcy temu ambitna nastolatka znalazła się pod skrzydłami agencji Model Plus, która zapowiada jej wielką karierę, wysyła na castingi do najlepszych światowych agencji modelek, m.in. w Paryżu.

Podpisując zgodę na występy Igi, dziennikarka postawiła właścicielom agencji warunek: będzie mieć kontrolę nad jej karierą. – To była bardzo trudna decyzja i była ona poprzedzona bardzo, bardzo długimi rozmowami z agencją Model Plus. To jedna z najbezpieczniejszych agencji na rynku – przyznała publicznie pani Kinga. Dodała też, że Iga jest bardzo rozsądna.

– Marzy o tym, aby dostać się na bardzo dobry uniwersytet, a to zabawa, która może zasilić jej budżet – mówi pani Kinga z nadzieją, że moda w życiu Igi okaże się tylko przygodą.

Młodsza córka gwiazdy TVN jest bardzo ambitna. Nie tylko chce już zarabiać na siebie, ale sprawdzić się w branży zupełnie nowej dla jej rodziny. Nie chce, by zarzucano jej, że swoje osiągnięcia zawdzięcza wpływom rodziców. Dlatego wybrała świat modelingu. Pani Kinga może być dumna, bo córka radzi sobie znakomicie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *