Kategorie
Aktorzy

Małgorzata Foremniak i Aleksandra Jędruszczak razem walczą o sprawiedliwość

Partner aktorki próbował zepsuć więź między nią a córką. Oddaliły się od siebie, lecz dziś znów sobie ufają.

Na rozprawy w Sądzie Rejonowym w Warszawie Małgorzata Foremniak (48) od 3 lat przyjeżdżała zestresowana. Walczy o ukaranie za stalking swojego byłego znajomego Dariusza.

Według aktorki mężczyzna zatruwał jej życie, nękał, działał na szkodę jej kariery. 19 listopada na kolejnej rozprawie gwiazda była jednak wyraźnie w lepszym humorze. Sprawiała wrażenie rozluźnionej, bo… miała u swego boku sojuszniczkę.

Aktorce towarzyszyła córka Aleksandra Jędruszczak (25), która zeznawała na jej korzyść. Najstarsza latorośl Małgorzaty, a jednocześnie jej jedyne biologiczne dziecko, ma dużą wiedzę o przebiegłej naturze mężczyzny.

– Zrobił wiele, by zepsuć relacje między matką a córką. Wmawiał Małgosi, że za bardzo pobłaża córce i rozpieszcza ją i że powinna wreszcie odciąć pępowinę.

Twierdził, że jej dzieci (w tym dwoje adoptowanych) nie są wystarczająco samodzielne i powinny nauczyć się zaradności, a nie liczyć na pomoc matki – zdradza znajoma aktorki w rozmowie z „Dobrym Tygodniem”.

Foremniak uległa podszeptom fałszywego przyjaciela, by rozluźnić swoje relacje z dziećmi. Wtedy Aleksandra wyprowadziła się z domu i przestała rozmawiać z matką. Wynajęła mieszkanie, związała się z chłopakiem, zaczęła prowadzić własny biznes – małą firmę produkującą torebki.

W tym czasie Małgorzata była pod dużym wpływem Dariusza, który był nie tylko jej menadżerem, ale też zbliżył się do niej jako mężczyzna

– Obsypywał prezentami, zabierał prywatnym samolotem na spontaniczne podróże – opowiada nasza informatorka. Aktorka zorientowała się jednak, że obiecywane kontrakty zagraniczne i nowe role są mirażem. Postanowiła zakończyć związek.

To wtedy miał zacząć ją prześladować. Podobno wysyłał zastraszające esemesy: „Zgaś światło w kuchni”, „Zobacz, kto za tobą idzie”. Jeździł za aktorką po Polsce, groził, że zniszczy jej karierę.

– Czuję się osaczona. To inteligentny i przebiegły człowiek. Niestety, o chorym umyśle – wyznała Małgorzata w jednym z wywiadów. O swoich problemach zaczęła szczerze rozmawiać z córką. Ona również nie znalazła szczęścia w swoim związku, a torebkowy biznes nie wypalił.

– Dziś Małgosia wie, że nikt obcy nie powinien wtrącać się w to, co się dzieje między nią, a jej dziećmi – twierdzi znajoma aktorki.

– Jej więź z Olą zawsze będzie wyjątkowa. O opiekę nad córką Małgosia toczyła przed laty bój z pierwszym mężem, który po rozstaniu porwał Olę – przypomina nasze źródło. Matka i córka są szczęśliwe, że odbudowały dawną bliskość. Nie stanie między nimi już żaden mężczyzna.

– Już odpuściłam sobie myśl, że z kimś będę – wyznała Małgorzata w wywiadzie dla „Twojego Stylu”. Jednak wie, że nigdy nie będzie sama. Ma dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *