Reklama
 • Wtorek, 21 lutego 2017 (08:05)

  Agustin Egurrola zawsze emanuje pozytywną energią. Ale w „Mam talent!” nie szczędzi uczestnikom konstruktywnych uwag. – Życzę widzom, żeby powstawało coraz więcej mądrych programów, które staną się dla nich inspiracją do działania – mówi.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 21 lutego 2017 (08:05)

  Trzynaście lat temu kupił Pan ziemię na Kaszubach. Skąd pomysł, by wyprowadzić się na wieś? Marzyłem o miejscu, gdzie mógłbym się wyciszyć, nigdzie nie spieszyć, żyć w symbiozie z przyrodą. Wielkomiejska bieganina nigdy nie sprawiała mi przyjemności, stresowała i irytowała. A tutaj mam wszystko, czego dusza zapragnie. Niepowtarzalne wschody i zachody słońca, jezioro, ciszę, czyste powietrze, lasy, biegającą zwierzynę. No i mogę się z kimś umówić z dokła

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 20 lutego 2017 (08:00)

  W „Na Wspólnej” Bożena Dykiel gra Marię, która ostatnio wpadła w tarapaty. Postanowiliśmy sprawdzić, jak to się skończy. A przy okazji nadchodzących świąt aktorka opowiada nam też o zwyczajach panujących w jej rodzinnym domu.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 17 lutego 2017 (14:05)

  Nie lubi mówić o sobie sprzed paru lat. To zamknięty już okres. Dziś wreszcie ma poczucie szczęścia i spokoju. Marzy o powiększeniu rodziny.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 16 lutego 2017 (14:00)

  Niedawno przeprowadziła się Pani do Hiszpanii. Czy miało to związek z zamachami w Paryżu? Od dłuższego czasu czułam, że nadchodzi czas na zmiany. Decyzję o sprzedaży domu we Francji podjęłam pod koniec 2014 roku, a w Hiszpanii zamieszkałam niecały rok później. Teraz wiem, że czuwała nade mną szczęśliwa gwiazda, bo przeprowadziłam się we właściwym momencie. Widzę, jak straszną traumę przeżyli moi przyjaciele z Paryża w związku z zamachami i nie wyobraż

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 16 lutego 2017 (10:40)

  – Po raz pierwszy usiądę do Wigilii jako narzeczona, magister sztuki i właścicielka psa – zdradza aktorka, z którą udało nam się porozmawiać tuż przed świętami.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 16 lutego 2017 (08:00)

  To już trzecia aktorka, która wciela się w postać sympatycznej pani weterynarz z serialu Jedynki. Natalia Rybicka o tym, że zagra Sylwię Kubus, dowiedziała się tuż przed rozpoczęciem zdjęć. Nam zdradza, co sprawiło jej największą trudność i z jakiego powodu zdarzyło jej się płakać.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 16 lutego 2017 (08:00)

  Choć adoratorek mu nie brakuje, wciąż jest singlem. Stara się mądrze dokonywać życiowych wyborów, by nikogo nie skrzywdzić. Dotąd ta sztuka nie wychodziła mu najlepiej. Nadszedł czas, by to zmienić.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 15 lutego 2017 (15:00)

  Dziewczyna ze Śląska. Wierzy w miłość, która przekracza granice. Kiedyś nie była gotowa na rodzinę i dzieci. Dziś jest!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 15 lutego 2017 (08:00)

  Żal po stracie żony nie minął, ale aktor stara się powoli oswajać żałobę. Priorytetem są dla niego dzieci. To z ich powodu spotkał się w sądzie z rodziną zmarłej. Przyznaje też, że myśli... o nowej miłości.

  Czytaj więcej Komentarzy:0